Uzm. Psikolog Damla EYÜBOĞLU

Psikolog Damla EYÜBOĞLU Bursa doğumludur. İlköğretim ve lise eğitimini Bursa’da tamamlamış olup, 2011 yılında İzmir Yaşar Üniversitesi Fen edebiyat fakültesi Psikoloji (ingilizce) bölümüne girerek, 1 yıl hazırlık eğitimi ile birlikte, 2016 yılında başarı ile mezun olmuştur. 

2017-2018 yılları arasında Yakın Doğu Üniversitesi’nde Klinik psikoloji dalında yüksek lisansını başarı ile tamamlamıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitimi boyunca ve sonrasında öğrenci kongrelerine ve eğitimlere katılmıştır.

Uludağ Üniversitesi Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde poliklinik ve serviste stajını da lisans eğitimi sırasında başarı ile tamamlamıştır. Bununla birlikte Bursa Teknik Üniversite’si MEB onaylı 450 saatten oluşan Aile Danışmanlığı eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

 2017 Eylül- 2020 Şubat yılları arasında Bursa Özel Jimer Hastanesi’nde çalışmış olup, şuan Psikiyatrist & Psikoterapist Aslı AKTÜMEN Muayenehane’ sinde yetişkinler, ergenler, çiftler ve ailelerle olan çalışmalarına devam etmektedir.

Öğrenim Durumu

Aldığı Eğitimler

Görevler

Sunumlar

Üyesi Olduğu Bilimsel Kuruluşlar

Uyguladığı Terapiler

Damla Eyüboğlu