Uzm. Psikolog Gizem TORUNOĞLU

Psikolog Gizem Torunoğlu, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde yüksek şeref derecesiyle tamamlamıştır. Daha sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde “Travma Sonrası Stres Bozukluğunda Üstbilişsel Ve Bilişsel İşlevler İlişkisi” konulu teziyle Klinik Sinirbilim yüksek lisansını tamamlamıştır. Klinik psikoloji yüksek lisansını Okan Üniversitesi’nde sürdürmüştür.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, bir yıl boyunca klinik stajını Özel Liman Aile Danışmanlık Merkezi’nde gerçekleştirmiştir. Aynı dönemde Mavidere Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Otizm spektrum ve davranış bozukluğuna sahip çocuklarla çalışmış ve Vita Psikolojik Danışmanlık merkezinde danışan görmüştür.

Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini Prof. Dr. Hakan Türkçapar tarafından tamamlamış, çift aile terapisi eğitimini ise Hürol Fışıloğlu’ndan almıştır. Şema Terapi Eğitimi’ni Prof. Gonca Soygüt’ten almıştır. Türk Psikologlar Derneği tarafından verilen çocuk testleri eğitimi almış olup, WISC-4 ve nöropsikolojik test uygulayıcısıdır. Aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

Şu anda Psikiyatrist Aslı Aktümen Muayenehanesi’nde yetişkinlerle psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca, sanat ve sinematerapi üzerine eğitim ve alanyazın çalışmalarına devam etmektedir.

Öğrenim Durumu

Üyesi Olduğu Bilimsel Kuruluşlar

Aldığı Eğitimler

Görevler

Yayınlar ve Bildiriler

Katıldığı Çalışmalar

Uyguladığı Terapiler

Gizem Torunoğlu - DoktorTakvimi.com